o nas

Zacznijmy od tego, że nie wygrałem miliona w Lotto. Nie wygrałem też tysiąca. Z tego co pamiętam to trafiłem kilka trójek zarówno Lotto, jak i w Dużym Lotku. Dla młodszych czytelników Duży lotek to stara nazwa Lotto. Co ciekawe Duży Lotek i Lotto to to samo co Toto-lotek do 1975 roku. Ciekaw jestem czy ktoś z Was grał jeszcze w Toto-Lotka, jeśli tak – zapraszamy do komentowania. Jeśli chodzi o moje wygrane to zdobyłem jeszcze coś w Kaskadzie ale z sumy wygranych w tej grze nie opłaciłbym pewnie przedłużenia domeny.

O co chodzi?

Mimo moich seryjnych porażek nadal gram w Lotto. Chciałbym takim jak ja pomóc, wesprzeć w oczekiwaniach na wygraną czy również nakierować na wybór właściwej gry. Postaram się przybliżyć Wam systemy gry w Lotto oraz napisze dlaczego nie warto z nich korzystać. Tu wielu z Was może pomyśleć – skoro chce wygrać to dlaczego chcę pomagać w grze innym? Dlatego, że oczekuję tego samego od Was. Często się poddaje, przestaje grać, zmieniam systemy gry, i znowu zaczynam. Chciałbym również abyśmy wszyscy nie popełniali tych samych błędów. Jedne gry (przynajmniej moim zdaniem) dają większe szanse na wygrane niż inne. Wszystko okupione jest oczywiście stawką ewentualnej wygranej. Jeśli jednak ktoś z Was udowodni mi, że np. lepiej grać 5 razy w tygodniu w Kaskadę niż 3 razy w Mini Lotto to chętnie zmienię przyzwyczajenia.

Naukowe podejścia do Lotto

Chciałbym aby każdy kto będzie potwierdzał lub zaprzeczał temu co napiszę popierał swoją wypowiedz głębszą analizą. Nie chodzi mi oczywiście o naukowe wywody na temat Lotto ale o to aby nie rzucać pustymi wpisami. Jeśli uważacie, że Kaskada jest słaba to macie do tego prawo tylko zarówno ja jak i pozostali gracze chcieliby usłyszeć dlaczego. Istnieje oczywiście całkowity zakaz obrażania innych graczy Lotto, który będą swoje komentarze publikować. Komentarze będą podlegały ścisłej moderacji, tych negatywnych nie będę wstrzymywał pod warunkiem, że wypowiedź będzie poparta argumentami.

To na tyle. Jeśli wpadnę jeszcze na to o czym warto wspomnieć ten wpis będzie aktualizowany. Nie będę oryginalny ale lubię to powiedzenie, pamiętajcie żeby wygrać trzeba grać a Lotto jest najlepszą drogą do spełnienia swoich marzeń. Dzięki wszystkim wytrwałym, którzy dotarli do końca artykułu:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *